

| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Length | 2.4892 mm |
| Width | 2.0066 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Height | 889 µm |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | Unknown |
| Frequency | 27 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Type | CMEMS |
| Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Max Supply Voltage | 3.63 V |
| Min Supply Voltage | 1.71 V |
| Supply Current | 4.9 mA |
| Max Supply Current | 4.9 mA |
| Max Duty Cycle | 55 % |
| Output Format | LVCMOS |
| Base Resonator | MEMS |
| Packaging | Reel |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
